Medicus

Specjalistyczne gabinety lekarskie

Chirurgiczny

Gabinet Chirurgiczny

Kompleksowa opieka chirurgiczna, szeroki wachlarz dostępnych zabiegów. Diagnozujemy i leczymy choroby chirurgiczne i stany przewlekłe.

Dermatologiczny

Gabinet Dermatologiczny

Profesjonalna diagnostyka i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci. Skorzystaj z porady wykwalifikowanego i doświadczonego dermatologa. Zapoznaj się z ofertą!

Ginekologiczny

Gabinet Ginekologiczny

Kompleksowa diagnostyka i leczenie stanów zapalnych narządów rodnych, badania USG, cytologia, antykoncepcja. Badania z użyciem nowoczesnych urządzeń.

Internistyczny

Gabinet Internistyczny

Przeprowadzamy badania sanitarne oraz badania kandydatów na kierowców.

Kardiologiczny

Gabinet Kardiologiczny

Diagnostyka i leczenie chorób układu krążenia. Leczymy choroby serca, wykonujemy badania EKG, UKG, badanie metodą Holtera.

Laryngologiczny

Gabinet Laryngologiczny

Leczenie i diagnostyka chorób nosa, zatok, gardła, krtani i uszu u dorosłych i dzieci. Skorzystaj z profesjonalnej porady i wylecz swoje dolegliwości.

Neurologiczny

Gabinet Neurologiczny

Diagnostyka i leczenie chorób układu nerwowego. Pomagamy w bólach kręgosłupa i głowy. Leczymy padaczkę, stwardnienie rozsiane i inne choroby neurologiczne.

Onkologiczny

Gabinet Onkologiczny

Profesjonalna opieka nad pacjentami z podejrzeniem nowotworu lub ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową. Konsultacje onkologiczne z doświadczonym specjalistą.

Ortopedyczny

Gabinet Ortopedyczny

Profilaktyka, leczenie i diagnostyka chorób układu ruchu. Leczymy wrodzone wady, pomagamy w leczeniu stanów chorobowych, pooperacyjnych i kontuzji.

Psychiatryczny

Gabinet Psychiatryczny

Diagnoza i terapia zaburzeń psychicznych. Leczymy depresję, schizofrenię, chorobę dwubiegunową i inne zaburzenia o podłożu psychicznym.

Urologiczny

Gabinet Urologiczny

Prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowego oraz schorzeń męskiego układu rozrodczego. Wykonujemy kontrole po zabiegach.

Dietetyczny

Gabinet Dietetyczny

Zwalcz dolegliwości żywieniowe, poznaj zasady i metody wyrabiania trwałych nawyków. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną i skuteczną dietę.

Kosmetologiczny

Gabinet Kosmetologiczny

Skorzystaj z regenerujących i odmładzających zabiegów przeprowadzanych przez specjalistkę z doświadczeniem w branży beauty.