Dietetyka

Monika Kołosowska

Dietetyk, psychodietetyk, trener personalny, instruktor fitness

 

Dlaczego ja?

Jestem trenerem dietetyki. Doradzam w zakresie żywienia indywidualnego, aktywności fizycznej i dietetyki sportowej. Robię to z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

W życiu kieruje się zasadą: jedz, trenuj i ciesz się życiem.

Pamiętaj, że każdy moment jest dobry, by dokonać zmian w swoim życiu.


Uwielbiam dobrą, zdrową kuchnię. Kocham jeść i podkreślam, że jedzenie jest jedną z największych przyjemności w życiu, więc nie należy z niej rezygnować, wręcz przeciwnie; uważam, że odpowiednio skomponowana dieta ma ogromny wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Dzięki odpowiednio zbilansowanym posiłkom można zmienić swoje samopoczucie, dostać przypływu energii i zarażać nią wszystkich wkoło.


Wierzę, że zdrowe odżywianie to klucz do sukcesu.

Podstawowym celem żywienia jest zachowanie dobrego zdrowia, które jest warunkiem zrównoważonego i harmonijnego życia.

Zdrowe podejście do życia polega na tym, że się dba o jakość swojego „TU i TERAZ”.


Odpowiednio skomponowana dieta ma ogromny wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Zmiana nawyków nie może się zacząć od wywołania w sobie poczucia braku.

Pomogę Ci przez ten proces przejść.

Zapomnij o dotychczasowych porażkach i otwórz się na zmiany!


1 Dieta

Zobaczysz, że masz realny wpływ na swoje ciało i samopoczucie w czasie diety. Efekty naszych starań, są zależne od dobrego planu i odpowiedniej motywacji.


2 Ćwiczenia

Codzienne uprawianie ćwiczeń fizycznych to największe dobro, jakie możesz uczynić dla swojego ciała. To również największa inwestycja w siebie, zarówno na chwilę obecną, jak i na przyszłość.


3 Psychika

Stosuję w praktyce wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia i mechanizmów psychologicznych rządzących ludzkim zachowaniem. Trening obejmuje szereg małych kroków.

 

Realizacja: HEXADE.NET (Grafik, projektant, webdesigner)